Každý věřitel, který půjčuje peníze, má celou řadu zákonných povinností, které musí splnit předtím, než půjčí člověku peníze. Pokud věřitel některou svoji povinnost nesplní, může se smlouva o úvěru stát neplatnou. Na základě takové smlouvy může věřitel požadovat pouze ty peníze, které Vám půjčil. Nemůže však požadovat úroky nebo poplatky. Úvěrová záchranka zjistila, že mnoho poskytovatelů úvěrů, a zejména poskytovatelů nebankovních úvěrů, porušuje svoje zákonné povinnosti, což má za následek neplatnost jejich smluv nebo neplatnost ustanovení o úrocích či poplatcích. Jedná se i o celostátní a mediálně známé věřitele, které znáte z televizních reklam a do kterých byste to nikdy neřekli. Úvěrová záchranka Vám zajistí bezplatné posouzení platnosti Vašich smluv.

Pokud máte půjčku u věřitele, který porušuje své povinnosti, můžete dosáhnout i toho, že mu vrátíte pouze poskytnutou půjčku a nezaplatíte žádný úrok. Pokud jste již celou půjčku doplatili, můžete chtít část svých peněz zpět, protože věřitel neměl právo takové peníze od Vás vybrat. Úvěrová záchranka Vám zajistí bezplatný výpočet toho, co můžete ušetřit nebo získat z Vašich současných nebo již zcela uhrazených smluv.

Jak je to možné? Zcela jednoduše. Většině odpovědných osob, je taková situace úplně jedno. Člověk se totiž musí bránit, protože jinak tyto nezákonné postupy věřitelům vychází. Doposud se proti těmto praktikám bránilo jen málo lidí. Ti, kteří se bránili, měli v mnoha případech úspěch. Mnohým věřitelům se totiž vyplatí porušovat zákon, protože z toho mají mnohem větší zisky. Léčbu proti praktikám nezákonných věřitelů Vám zajistí Úvěrová záchranka.